ضمانت

 

         اگر کمتر از یک ماه از شروع قرارداد شما گذشته باشد، هزینه شماره اختصاصی به همراه 20% از هزینه کل قرارداد به عنوان هزینه راه اندازی کسر شده و مابقی مبلغ به همراه اعتبار پیامک موجود در پنل شما عودت داده خواهد شد.

         این سامانه به صورت بومی تولید شده و به صورت هفتگی بروز میشود ، همچنین هر ماه بخش های جدیدی به صورت رایگان به سامانه اضافه می گردد ، واحد کنترل و مانیتورینگ شرکت به صورت 24 ساعت تضمین دسترسی و کارکرد سامانه با کیفیت بالا را فراهم مینماید.

         تمامی کاربران و نمایندگان از پشتیبانی کامل برخوردار هستند ، پشتیبانی بی نظیر 24 ساعته و یکسره از طریق پست الکترونیک ، گفتگوی زنده ، تلفن و سیستم تیکت می باشد ، تیم پشتیبانی در سه شیفت پاسخگوی درخواست های کاربران و نمایندگان محترم می باشد.

         تمامی امکانات و ماژول های سامانه پیامک طراحان وب ایران از لحاظ کارکرد درست کاملاً تست شده است و به صورت دوره ای نیز بررسی میگرد ، سامانه پیامک طراحان وب ایران از تمامی اپراتورها برای ارائه خدمات بهتر بهره میبرد ، تیم تخصصی ما در تعامل با اپراتورها ، در صورت بروز هر نوع مشکل در ارسال و دریافت ، سریعاً موضوع را پیگیری و در اسرع وقت مشکل رفع میشود.

   
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق بـه سامانه پیامک طراحان وب ایران می باشد.
  
web hit counter